Web Yazılım Kursu / Eğitimi

Web Yazılım Uzmanlığı Eğitimi


Web Yazılım  Kursu /  Eğitimi Nedir?   

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, PHP MySQL Web Yazılım Kursu Eğitimi ile deneyim tabanlı eğitim vererek, katılımcılarını iş hayatına hazırlamaktadır. Tüm müfredatını sürekli geliştiren Kariyerist Üniversite tabanlı Akademisyen Hocalarla çalışmaktadır. 

Web Yazılım Uzmanları, ilerleyen teknolojilerle birlikte değişen web tabanlı uygulamaların yapısal uygulamacısıdırlar. Web sitelerinin, web teknolojileriyle geliştirilen birtakım uygulamalarının kodlaması Web Yazılım Uzmanları tarafından yapılır. Web Yazılım Uzmanları, web sitelerinin düzenli çalışmasını sağlayan iskelet yapılarının kurulmasını sağlarlar. Web sitesi programlama bir web sunucusu üzerinde çalışan farklı kişiler tarafından kullanılabilecek uygulamalar yazma işidir. Popüler web uygulamalarına bazı örnekler vermek gerekirse Flickr, Gmail, Facebook ve Google Maps verilebilir.


Web Yazılım  Kursu /  Eğitimi Kimler İçindir?   

İnternet üzerinden Online dünyada, web tabanlı uygulamalarla kendini geliştirmek, uluslararası sertifikalarla uzmanlaşmak ve profesyonel çalışma hayatına önde başlamak isteyen kişiler Web Yazlım Uzmanlığı Eğitimine katılabilirler. İş dünyası için avantaj sağlayacak web siteleri yazma konusunda uzmanlaşmak isteyenler Kariyerist Web Yazılım Kursu’nda “Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim” modeli ile pek çok sektörel bilgiyi de elde edebilecekler.  Ayrıca Kariyerist Web Yazılım Kursu sonrasında, web yazılım dillerine profesyonellik seviyesinde hakim olmak isteyen ve  etkileşim yazılımları, bilgi mimarisi(site haritası) gibi konularda fark yaratmak isteyen kişilerle, firmaların yazılım departmanlarında web yazılım uzmanı olarak çalışmayı, daha zengin, kullanıcı dostu esnek web uygulamaları geliştirerek kalıcı iş çözümleri üretmek isteyen herkes PHP Web Yazılım Kursu’na katılabilir.Web Yazılım  Kursu /  Eğitimi Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar.   

Standart ve özel yazım kodlama çalışmaları, kullanıcı deneyimi tasarımı, gibi geniş bir konu alanı olan Web Yazılım Uzmanlığı, internetin iş hayatında yeni bir pazar olmasıyla birlikte yıldızı parlayan geleceğin meslekleri arasında yer almaktadır. Kariyerist Bilgi teknolojileri Akademisi’nin bu bilinçle hazırladığı Web Yazılım Kursu, katılımcıların sektörün dinamiklerini belirleyen gerçek profesyoneller olmasını sağlayacaktır. Web Yazılım Kursu mezunları firmaların web yazılım departmanlarında, e-ticaret sitelerinde, interactif reklam ajanslarında ya da freelance olarak çalışabilirler.


Web Yazılım  Kursu /  Eğitim Konuları   
 

PHP Yazılım Dersleri: (104 Saat)
 • PHP ’ye Giriş
 • Script Mantığı ve Döngü
 • Sonucu Etikeleyen if - else Konusu
 • Koşul Mantığıyla Çalışmak
 • Veritabanı Oluşturmak
 • PHP ’de Fonksiyonlar
 • PHP ’nin Operatörleri
 • PHP ’de Kullanılan Diziler
 • Form Oluşturup Düzenlemek
 • Kullanıcı Oluşturmak
 • Admin ve Kullanıcı Panelleri
 • E-Ticaret Platformu Oluşturmak
 • PHP Siteleri Güvenli Hale Getirmek
 • MySQL Veritabanının Özellikleri
 • SQL Veritabanı

 

PHP MySQL Web Yazılım Kursu  
Temel ve İleri Seviye 104 Saat Kadıköy Eğitim Tarihleri

 
Tarihler Günler Saatler Kontenjan
24 ARALIK CUMARTESİ - PAZAR 15:00-19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
Son 3 Kontenjan
(5 Ayda Tamamlanır)
21 OCAK CUMARTESİ - PAZAR 15:00-19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
Sınırlı Kontenjan !
(5 Ayda Tamamlanır)
03 OCAK SALI - PERŞEMBE 11:30 - 14:30
HAFTA İÇİ GÜNDÜZ
Son 4 Kontenjan
(5 Ayda Tamamlanır)
Diğer Seanslarımız veya Özel Ders Seçeneklerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz.

 


Eğitim Başlıkları
Web Yazılım Uzmanlığı Kursu / Eğitim Süresi Ne Kadardır ?

PHP Web Yazılım Uzmanlığı Eğitiminin, Eğitim Süresi 104 saattir. Web Yazılım Uzmanlığı Eğitimi, video dersler ve dosyalanmış ödev ve tekrar uygulamaları ile desteklenir.Her Kariyerist öğrencisi günlük dersinin ardından pekiştirme ve ödev derslerini yapar. Böylece  eğitimlerle öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olacaktır. Web Yazılım Uzmanlığı hafta içi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 4’er saatlik seanslar halinde 45 dakika ders 10 dakika ara verilerek yapılır. 

PHP YAZILIM UZMANLIĞI KURSU / EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURUNUZ!

Web Programlama Kursu Eğitim Konuları Nelerdir ?

PHP Yazılım Dersleri: 104 Saat
 
PHP ’ye Giriş
Script Mantığı ve Döngü
Sonucu Etikeleyen if - else Konusu
Koşul Mantığıyla Çalışmak
Veritabanı Oluşturmak
PHP ’de Fonksiyonlar
PHP ’nin Operatörleri
PHP ’de Kullanılan Diziler
Form Oluşturup Düzenlemek
Kullanıcı Oluşturmak
Admin ve Kullanıcı Panelleri
E-Ticaret Platformu Oluşturmak
PHP Siteleri Güvenli Hale Getirmek
MySQL Veritabanının Özellikleri
SQL Veritabanı
 

Web Yazılım Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Sertifikaları Nelerdir?

Kariyerist Bİlgi Teknolojileri Akademisi Sertifikasyonu
 
Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.
 
Öğrencilerin, Bilge Adam Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir.
 
Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak isterseniz, Adobe’nin İngilizce olarak düzenlediği sertifikasyon sınavlara katılabilirsiniz. Bu sınavları başarıyla veren kişiler aşağıdaki unvan ve sertifikaları almaya hak kazanırlar:
 • Adobe Illustrator ACE (Adobe Certified Expert)
 • Adobe Photoshop ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert)
 • Adobe Indesign ACE (Adobe Certified Expert)
 • Adobe Dreamweaver ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert)nın Özellikleri
 


İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız