Müge YARKENT ÜNALAN / Freelance Graphic Designer / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Müge YARKENT ÜNALAN / FREELANCER GRAPHİC DESİGNER 

Ben bir kaç yerde daha Grafik tasarım kursu eğitimi aldığım halde asıl gerçek öğrenimimi Kariyerist Academy’de yaşadım. Gerçek şu ki diğer aldığım eğitimler sertifika ve programa girişten ibaretti. Benim daha önceden ilgim vardı. Ancak gerçekten bilgi birikimimi Kariyerist Academy’de kazandım.Oldukça verimli bir ders programları ve ilgili hocaları sayesinde hem programları öğreniyorsunuz hem de tasarım nedir, ne kadarı görsel ne kadarı tipoğrafidir.

Devamlılık çok önemli kursa öyle diğer kurslar gibi kafanıza göre gidip gitmemezlik etmeyin çünkü gerçek bir okul gibi her günü değerlidir. Ayrıca proje çalışmalarıyla size gerçek bir iş deneyimi kazandırabiliyorlar. ben çok şey öğrendim Özellikle başta Nurdan Hocam, Volkan Hocam  ve Melek Hocamdan ama dediğim gibi bu işte sürekli değişim gelişim söz konusu sizde çok çabalamalı ve kendinizi sürekli geliştirmelisiniz ayrıca kurs bittikten sonra bile hocaların yardımı devam ediyor sizinle arkadaş gibi olup hayat boyu desteğini alabileceğiniz arkadaşlarınız oluyorlar.

Ben hem çok şey öğrendim hem de çok keyif aldım kesinlikle tavsiye ediyorum dediğim gibi birçok daha pahallı kurum sadece sizi para veren olarak görürüken burası gerçek bir sanatçı adayı olarak görüyor. Önemli olanda budur.

Kariyerist Web Tasarımı ve İnternet Reklamcılığı Akademik Bölüm Öğrencisi
İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız