Microsoft Ofis Kursu / Eğitimi

Başlama Tarihi : 06 Mayıs, 2017
Kalan Gün : 0 gün
Seans : Hafta Sonu
Eğitim Günleri : Cumartesi, Pazar
Saat Aralığı : 15:00 - 19:00
Toplam Süre : 42 saat
Eğitim Yeri : Kariyerist (Merkez)
Ücreti : Sorunuz
Kontenjan : 3 kişilik yer var.
Doluluk :
  60%
 
Ön Koşulları
Ofis  Kursu eğitimi için herhangi bir ön koşul yoktur.

Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / kursunda Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint ve Microsoft Outlook programlarını  öğrenirler.
 
Microsoft Word programı, belgeleri yazmak ve düzenlemek için kullanılan bir kelime işlemci programıdır.Microsoft Excel ise veri listelerinde, mali rapor sayfalarında, grafik ve hesaplamalar ile çalışmak için kullanılan mükemmel bir elektronik tablo programıdır. Kurslarımız, analiz paylaşmak ve yönetmek içinmakro, özet tablo ve formüller gibi becerilerin geliştirilmesine kolaylıkla yardımcı olacaktır.
 
Microsoft PowerPoint, dinamik ve ikna edici sunumlar oluşturmak için etkili bir programdır.PowerPoint 2010 daha önceki sürümlerin aksine özellik yönetimi ve slayt ayarlarına yardımcı olmak için geniş bir araç yalpazesi sunmaktadır. Bir metnin konumu, nesne boyutu ve slayt üzerindeki konumu, tablo verileri, animasyon, görüntü v.b. gibi durumlarda, her elemanın menüsünü açmak zorunda kalmadan slayt üzerinde birden fazla nesneyi düzenleyebilmenize olanak sağlar.
 
Microsoft Outlook firmaların ve bireylerin her gün kullandığı bir elektronik posta alıp-verme programıdır. Posta alıp verme, etkinilk-takvim yönetimi ve görevlerin olarak kullanılması sonucunda zamanı verimli kullanmayı sağlar.

 

İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız