Microsoft Ofis / Excel Uzmanlığı Eğitimi

En İyi Temel & ileri Excel Eğitimi Burada!
 
Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Nedir? 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi deneyimli ve uzman kadrosuyla hazırladığı Microsoft Ofis Programları Kursu, sizi iş hayatına hazırlıyor ve özgeçmişinizin olmazsa olmaz parçası olan Ofis Programlarını en güncel eğitim müfredatı ile öğretiyor. Kariyerist Microsoft Ofis Kursları, katılımcılarının eğitimden alacakları maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı anlamadığı konuyu "Eğitim Garantisi" ile sınırsız kere tekrar etme hakkına sahiptir. Tüm Katılımcılarımız Kariyerist Meslek Kurslarından eğitim konularını tam olarak öğrenerek ayrılırlar.

Bir çok işletme, kuruluş, üniversite ya da bireyler, dünyanın en tanınmış ve en çok kullanılan profesyonel yazılım paketi olan Microsoft Ofis Uzmanlığı programını kullanır. Microsoft Ofis Programı, işletmelerin ve kişilerin bilgiyi daha hızlı/tutarlı depolamasını ve kategorize etmesini sağlayarak daha verimli çalışmalarına olanak verir. Ayrıca firmalar Microsoft ofis programını iyi derecede kullanan sertifikalı bireyleri, iş ve mevcut iş gücüne dahil ederek verimliliklerini en üst düzeye çıkartabilmektedirler. İşte bu sebeple Katılımcılar Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimini / kursunu  alarak yeni iş arama sürecinde ya da mevcut işinde kariyer yapma olanağına kavuşurlar.Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Kimler İçindir?   
Microsoft Office Uzmanlık eğitimi, Microsoft Ofis ile birlikte gelen yazılım paketlerini öğrenerek  iş organizasyonlarını daha iyi yönetebilmeyi, yetenek ve yeterliliğini  geliştirmeyi, bilgi verimlilik  ve üretkenlik artışı sağlamayı isteyenler içindir.
 

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları Nelerdlr?   
Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursunda Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint ve Microsoft Outlook programlarını  öğrenirler.

Microsoft Word programı, belgeleri yazmak ve düzenlemek için kullanılan bir kelime işlemci programıdır. Microsoft Excel ise veri listelerinde, mali rapor sayfalarında, grafik ve hesaplamalar ile çalışmak için kullanılan mükemmel bir elektronik tablo programıdır. Ofis Kurslarımız, analiz paylaşmak ve yönetmek için makro, özet tablo ve formüller gibi becerilerin geliştirilmesine kolaylıkla yardımcı olacaktır.
 
Microsoft PowerPoint, dinamik ve ikna edici sunumlar oluşturmak için etkili bir programdır. PowerPoint 2010 daha önceki sürümlerin aksine özellik yönetimi ve slayt ayarlarına yardımcı olmak için geniş bir araç yalpazesi sunmaktadır. Bir metnin konumu, nesne boyutu ve slayt üzerindeki konumu, tablo verileri, animasyon, görüntü v.b. gibi durumlarda, her elemanın menüsünü açmak zorunda kalmadan slayt üzerinde birden fazla nesneyi düzenleyebilmenize olanak sağlar.
 
Microsoft Outlook firmaların ve bireylerin her gün kullandığı bir elektronik posta alıp-verme programıdır. Posta alıp verme, etkinilk-takvim yönetimi ve görevlerin olarak kullanılması sonucunda zamanı verimli kullanmayı sağlar.
 

Hafta Sonu Grubumuzdaki Bazı Öğrencilerimizin Ofis Eğitimi Hakkındaki Görüşleri,

Elif ATALAY / MS OFFİCE KURSU
Kariyerist Technology Academy’den aldığım MS OFFİCE EXCEL Kursundan çok memnun kaldım. Hocalarımızın ve yönetimin ilgisinden çok memnun kaldım. 42 saat benim için yeterliydi. Güzel organize edilmiş. Bugün Ofis Kursumun son günü. Başka eğitimler açıldığında onuda alacağım. Teşekkür ediyorum. Eğitim öğretim hayatınızda kalıcılık ve başarı diliyorum.


Eslem BİNGÖL / MS OFFİCE KURSU
Herşeyiyle çok memnun kaldım Kariyerist’ten. Yine bir kurs tercihim olsa ilk burayı seçerim :) Emeğiniz, güleryüzünüz için sonsuz teşekkürler :)


İlknur TUNCEL / EXCEL KURSU
Ofis Kursundan çok memnun kaldım. Bilge Hoca bu işi yapan, en iyi şekilde aktaran bir eğitmen. Yolum uzak olduğu halde gelmekten mutluluk duyduğum 42 saatlik çok güzel bir eğitimdi. Herkese teşekkürler. 


Eyüp GÜLLÜ / MS OFFİCE KURSU
Kariyerist Technology Academy’den aldığım Ofis Kursu sayesinde iş hayatında daha başarılı olacağım. Herkese teşekkürler.


Münire Akyalçın / EXCEL KURSU
17 Mart 2018’de Word, Excel, Powerpoint, outlook programlarını öğrenmek için geldim. İyiiki geldim, iyiki sizleri hocayı tanıdım. Herşey için teşekkürler. Teşekkür yetermi bilmiyorum ilgi alaka hocamız bu zamanda böyle sözünde duran bir yer bulacağımı sanmazdım minnetarım. Çok iyi öğrendim. İnşallah zaman içinde tekrar size gelip, eksiklerimi tamamlayacağım. Sizler hep varolun sağolun. Selam sevgi ve dua ile . Saygılarımla

 

 

   MICROSOFT OFFICE / İLERİ EXCEL KURSU KADIKÖY İSTANBUL   

 

 
Tarihler Günler Saatler Kontenjan
25 HAZİRAN PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA 15:00 - 18:00
HAFTA İÇİ ÖĞLEN
Son 1 Kontenjan 
 3 HAFTADA TAMAMLANIR 
04 HAZİRAN PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA 15:00 - 18:00
HAFTA İÇİ ÖĞLEN
Son 2 Kontenjan 
 3 HAFTADA TAMAMLANIR 
25 HAZİRAN PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 19:00 - 21:30
HAFTA İÇİ AKŞAM
Kontenjan Sorunuz 
 4 HAFTADA TAMAMLANIR 
30 HAZİRAN  CUMARTESİ - PAZAR  15:00 - 19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
Kontenjan Sorunuz 
 4 HAFTADA TAMAMLANIR 
07 TEMMUZ  CUMARTESİ - PAZAR  15:00 - 19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
Kontenjan Sorunuz 
 4 HAFTADA TAMAMLANIR 
Diğer Seanslarımız veya Özel Ders Seçeneklerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz.Eğitim Başlıkları
Microsoft Ofis Kursu Eğitim Süresi Nedir?

Microsoft Ofis Eğitiminin, Eğitim Süresi 42 ders saatidir.

Microsoft Ofis Eğitimi hafta içi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 4’er saatlik seanslar halinde 45 dakika ders 10 dakika ara verilerek yapılır.

Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Faydaları Nelerdir ?

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Faydaları Nelerdlr?,

 • Microsoft Ofis Uzmanlığı sertifikasına sahip olan katılımcı bilgi teknolojisi alanında çalışma imkanına sahip olacaktır.
 • Bir masaüstü bilgisayar uzmanı olarak rekabetçi sektörde kariyer olanağı sağlar.
 • İş arama sürecinde Microsoft ofis uzmanı sertifikası bireyin özgüvenini artırır.
 • Eğitim süresi boyunca bireylerin bilgisayar okuryazarlığı becerileri gelişmiş ve bu becerileri ofis ortamına aktarabilir hale gelmelerine olanak verir.
 • Bireylerin istihdam amaçlı tercih edilmesini, iş süreçlerine güvenilir, disiplinli, yetkin olarak dahil olmasını sağlar.
 • Microsoft Ofis Uzmanlığı eğitimi / kursu ile artan ilerlemeyle, Microsoft Ofis Uzmanı bilgi verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar.
 • Bir Microsoft Ofis Uzmanı zamanı verimli kullanmayı sağladığı gibi hızlandırılmış verimliliği, ve gelişmiş kurumsal performansın artmasına katkı sağlar.
Microsoft Ofis Kursu Eğitim Metaryelleri Nedir ?

Kariyerist katılımcılarının güncel,işe yarar, öz bilgilerle eğitim alabilmesi için tüm basılı ve görsel eğitim metaryellerinin içeriğini tasarlar ve yayımlar. Öğrenmeyi kalıcılaştıran “proje bazlı uygulamalı eğitim metodu” gereğince müfredattan gereksiz bilgi yığınlarını ayıklayarak, güncel, farklı, işe yarar bilgiye odaklı eğitim içeriği üreterek, katılımcılara eğitim hayatları boyunca faydalanabilecekleri eğitim kaynakları oluşturur.

Microsoft Ofis Kursu eğitiminde eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış özel ders materyalleri eğitim kitapları ve eğitim cd’leri her katılımcımıza verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde, kaynağından eğitim kitapları katılımcılarımıza verilmektedir.

Sertifikalar

Microsoft Ofis kursunda katılımcılarımız sınavlara katılarak aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanırlar;

M.E.B onaylı işletmenlik sertifikası (sınav gerekli)
ECDL (European Certified Driving Licence) onaylı Avrupa Bilgisayar Kullanıcı Sertifikası (sınav gerekli)
MOUS (Microsoft Office Specialist Certification) Microsoft onaylı yetkinlik sertifikası (sınav gerekli)
Kariyerist Eğitim Katım Sertifikası - Gold Üstün Başarı Sertifikası (sınav gerekli)

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları Nelerdir ?

Kariyerist Microsoft Ofis Uzmanlığı Kursu eğitim konuları yetkinlik ve yeterliliğinizi en üst seviyeye çekecek şekilde hazırlanmıştır.

 1. •Bilgisayar Donanım Temelleri
 2. •Windows işletim sistemini Tanıma
 3. •MS Word
 4. •MS Excel
 5. •MS Powerpoint
 6. •MS Outlook
 7. •MS Publisher
 8. •Internet Explorer


Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.


İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız