İç Mimarlık ve Dekorasyon

İç Mimarlık Kursu’nda geleceğin en kazançlı ve geçerli mesleğini öğrenmeye başlayın. “Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim Modeli” ile teoriden çok pratiğe öncelik veren Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim kalitesini mükemmelleştirmeyi amaçlayarak, yılların bilgi ve deneyimine sahip Akademisyenlerce hazırlanan nitelikli eğitim müfredatı ile katılımcıya Türkiye’nin ilk ve tek tam zamanlı sertifika programlarını, bilgisayar ve meslek eğitimlerini vermeyi amaçlamaktadır.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu Akademik Programıyla bu alanda kendini geliştimeyi ve meslek edinmeyi amaçlayan katılımcıları için sektörün en iyi ve en güncel meslek edindirme programını hazırlamıştır.

Eğer iş, oyun ve yaşam için heyecan verici ortamlar tasarlamak istiyorsanız size güzel, sürdürülebilir, fonksiyonel güvenli mekanlar tasarlamayı öğreneceğiniz iç mimarlık ve dekorasyon kursunu öneririz. Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu Sertifika Programı sektörün ihtiyacı olan profesyoneller yetiştirmek için hazırlanmıştır. Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu / Sertifika Programı tasarım teorisi ve tarihi ile stüdyo derslerini birleştiren kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Katılımcılar iyi tasarımlar oluşturmak için değerli kaynaklara ulaşma olanağna kavuşurlar. Program mimarlık ve tasarım anlayışımızı zenginleştirerek, güçlü bir portfolyo oluşturmamıza olanak verecektir.

İç Mimarlık ve Dekorasyon Eğitimi Faydaları Nelerdir ?
Güçlü bir odaklanma ile stüdyo ve tasarım uygulama çalışmalarına yepyeni tasarım fikirleri katabileceksiniz. Mimari ve inşaat derslerini tamamlayıcı stüdyo çalışmalarından ilerleterek, katılımcı karmaşık iç mekanları, yapısal özelliklere uygun ve güvenilir formlarda tasarlayabilecektir. Uzay yapı desen ve mobilya kavramlarının mesleki önemini keşfederek, insanların keyif alacağı ortak mekanlar, etkileşimli dizaynlar veya yepyeni iç dekor stilleri oluşturmayı öğrenecekler. Varolan projelere yönelik çözümler geliştirecek olan katılımcı stüdyo projeleri üretecek(dans stüdyoları, alışveriş merkezleri, ev, büro, sinema, lokanta) ve böylece mevcut alanlarda yapı ve çevre incelemesi yapma fırsatı yakalayacaklar ve eğitim boyunca katılımcı 2D kavramlar ile 3D kurulumu öğrenerek tasarım ve uygulamayı maksimum geliştirmiş olacaklardır.
 
İç Mimarlı ve Dekorasyon İçerik Bilgisi
MS Office Eğitimi (Word, Powerpoint,Excel)
Temel Sanat Eğitimi (Renk Bilgisi Işık, Nokta, Çizgi, Leke, Doku, Perspektif, 
Resimde Kompozisyon Uygulama çalışmaları, Renk, Perspectif, Çizim Teknikleri) Teknik Resim ve
Renk Torisi (geometri, ölçü, plan, uzay geometri)
Flomasterle proje boyama teknikleri ve sunum Mimari Proje (elde proje çizimi)
Yapı bilgisi ve malzemeler
Döşeme ve Demirbaşlar Tasarlama
Banyo Tasarımı
Mutfak Tasarımı
Aydınlatma Tasarım Temelleri
Şehir Mobilyası Tasarımları
Endüstriyel Ürün Mobilya Tasarımları
Autocad ve Teknik Çizim
3D Max ve Modelleme
Adobe Photoshop
Revit Architecture
Maket Proje 
Teknik İngilizce
 
 

İç Mimarlık ve Dekorasyon Eğitimi Yeni Dönem Kadıköy Eğitim Tarihleri

 
Tarihler Günler Saatler Kontenjan
06 EKİM CUMARTESİ - PAZAR 11:00-15:00
15:00-18:00
 Kontenjan Sorunuz !
01 EKİM PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA 11:30-14:30
15:00-18:00
Kontenjan Sorunuz !
Diğer Seanslarımız veya Özel Ders Seçeneklerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz.
                   
                    Erken Kayıt İndirimlerinden Yararlanmak İçin Acele Edin 0 216 450 12 16 !              

Eğitim Başlıkları
Akademik Eğitimler Nedir ? Avantajları Nelerdir ?

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı kapsamlı, kaliteli içeriğiyle, bilişim sektörünün ihtiyacı olan uzman açığını kapatacak tam zamanlı bir sertifika programıdır. Bilişim sektörünün aranan, tercih edilen uzmanları olmak için akademik eğitim programlarımızı mutlaka inceleyiniz.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı ileri teknoloji yazılımlar kullanarak, sektörün tercih edeceği, yetişmiş ve yetkin uzmanlar yetiştirmektedir.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programları sektördeki tek ve ilk en kapsamlı, en kaliteli eğitim programıdır.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, uzman eğitmen kadrosunu sektörün içinden profesyonellerden seçer.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, Kariyerist Bilgi Teknolojileri yayıncılık tarafından üretilmiş, eğitim müfredatını destekleyen, bol konu anlatımlı ve örnek uygulamalarla zenginleştirilen, benzersiz eğitim yayınlarıyla desteklenir. (program kitapları sadece Kariyerist Bilgi Teknolojileri’de )
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında uygulanan pratik öğrenme modeliyle katılımcısına, tüm eğitimi boyunca, deneyime dayanan, yorumlamayı geliştiren eğitim yaklaşımıyla proje üretmesini sağlar. Projeler staj döneminde profesyonel çalışmalarlazenginleşerek, profesyonel portföy halini alır.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri akademik eğitim programına katılan tüm öğrencilerine sürdürülebilir gelişim için sınırsız etüt ve temel sanat dersi imkanı sunar.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri mezunlarının İş hayatına atılırken, rakiplerinden daha önde olmaları için, pek çok kişisel gelişim eğitimi ve seminerlerle donanımlı yetkin, özgüveni tam gençleri iş hayatına kazandırmayı amaçlar.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Tüm akademik eğitim programlarında mesleki yeterlilik için İngilizce  derslerini müfredatına dahil etmiştir.
 
Katılımcı Akademik Eğitim Programının ardından, Kariyerist Bilgi Teknolojileri "staj ve işe yerleştirme programı"nın garantörlüğünde kariyer merkezimizce bir işe yerleştirilir.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında tüm öğrenciler, eğitimleri boyunca çeşitli ölçme değerlendirme sınavlarına tabi tutulurlar. Uygulanan sınavlar ve projeler neticesinde edinilen not ortalamaları ile katılımcının mezuniyet notu elde edilir. Mezuniyet notuna göre katılımcı Kariyerist Bilgi Teknolojileri Başarı Sertifikası ya da Kariyerist Bilgi Teknolojileri Üstün Başarı Sertifikasıalmaya hak kazanır.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Öğrencileri Uluslararası düzeyde iş olanaklarına sahip olabilecekleri sertifikasyonlara katılma olanağına sahiptirler. Adobe, Microsoft, Autodesk ve Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ECDL sertifikasyonlarına katılarak kendilerini uluslararası düzeyde kanıtlama olanağına kavuşurlar.

İç Mimarlık ve Dekorasyon Eğitim Süresi

Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı süresi: 450 saattir. 
 
İç Mimarlık ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı tam zamanlı sertifika programı olup,
hafta içi sabah, öğle akşam ve hafta sonu sabah, öğle akşam saatlerinde 5 er saatlik seanslar
halinde yapılmaktadır.


İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız