grafik-tasarim-kursu-tavsiyesi29929.jpg

Grafik Tasarım Kursu Tavsiyesi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 
Müge Yarkent ÜNALAN / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı 

Ben bir kaç yerde daha Grafik tasarım kursu eğitimi aldığım halde asıl gerçek öğrenimimi Kariyerist Academy’de yaşadım.Gerçek şu ki diğer aldığım eğitimler sertifika ve programa girişten ibaretti. Benim daha önceden ilgim vardı. Ancak gerçekten bilgi birikimim Kariyerist Academy’de kazandım. Oldukça verimli bir ders programları ve ilgili hocaları sayesinde hem programları öğreniyorsunuz hem de tasarım nedir, ne kadarı görsel ne kadarı tipografidir.
Devamlılık çok önemli kursa öyle diğer kurslar gibi kafanıza göre gidip gitmemezlik etmeyin çünkü gerçek bir okul gibi her günü değerlidir. Ayrıca proje çalışmalarıyla size gerçek bir iş deneyimi kazandırabiliyorlar.
Ben çok şey öğrendim Özellikle başta Nurdan Hocam, Volkan Hocam ve Melek Hocamdan ama dediğim gibi bu işte sürekli değişim gelişim söz konusu sizde çok çabalamalı ve kendinizi sürekli geliştirmelisiniz ayrıca kurs bittikten sonra bile hocaların yardımı devam ediyor sizinle arkadaş gibi olup hayat boyu desteğini alabileceğiniz arkadaşlarınız oluyorlar.
Ben hem çok şey öğrendim hem de çok keyif aldım kesinlikle Kariyerist Academy Grafik Tasarım Kursunu tavsiye ediyorum dediğim gibi birçok daha pahallı kurum sadece sizi para veren olarak görürüken burası gerçek bir sanatçı adayı olarak görüyor. Önemli olan da budur. 
Saygılarımla; Freelance Grafiker: Müge Yarkent Ünalan
İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız