Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimi
 
Grafik Tasarım Uzmanlığı / Kursu Nedir?    
Grafik Tasarım Kursu Geleceğin Art Directorlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor. Sektörün öncü, nitelikli ve tercih edilen Grafikerleri Kariyerist Grafikerlik Kursları İle Yetişmektedir ve İş Sahibi Olmaktadır. Sektörün Öncü Firmaları Özellikle Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarından Mezun Olan Öğrencilerimizi Tercih Etmektedirler. Sizde Doğru Eğitimi Kariyerist’ten Alın, İş Ayağınıza Gelsin.
 
Grafik sanatlarına bağlı olan Grafik Tasarım Disiplini ürün ya da hizmeti, müşterinin fark etmesi ve satın alması için görsel hiyerarşi, bütünlük ve /veya denge oluşturmak için yapılan çalışmaların tümüdür. Bu anlamda bir firmanın kendi kurum kimliğini temsil eden logo /amblem çalışmalarından, aylık ya da yıllık yayınladığı kurumsal bültenine, ürün ya da hizmetin tanıtım afişlerine, ambalajlarına değin geniş bir yelpazede tanıtımını sağlamak için çalışmalar yürütüle bilinir. Grafik Tasarımın geniş anlamda amacı bir ürünün ya da hizmetin tanıtılması için oluşturulan mesajların kullanıcı tarafından fark edilmesini sağlamaktır.Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarında, öğrencilerin, bu alanda yaratıcılığını keşfetmeleri sağlanır.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi yepyeni bir yaklaşım olan “görüntü tabanlı grafik tasarım eğitimi” ile pazarlama bilimini birleştirerek katılımcılarının, dünyanın en geçerli grafik tasarım yazılımlarını uzman seviyesinde kullanmalarını, iletişim ve pazarlama alanlarında görsel çözümler tasarlayıp, yaratıcılık, süreç, araştırma, fikir üretimi, prototip oluşturma konularında uzmanlaşmalarını sağlamaktır.
 
Kariyerist Grafik Tasarım Kursu’nun sonunda katılımcılar, ürettikleri projelerle, kelimeleri ve resimleri içeren pek çok tasarımı hayata geçirirler. Katılımcılar eğitim sonunda, Posterler, web siteleri, ambalajlar, kurumsal kimlik çalışmaları, gazete, dergi, logo, insert, kitap/yayınlar, reklam ve ürün ambalajları tasarlayabilir hale gelmektedirler.
 
Grafik Tasarımın Misyonu, etkili görsel iletişim ürünlerinin oluşturulmasıdır. Metinlerin ve görsel malzemelerin (fotoğraf, font, illüstrasyon) tasarım hiyerarşisi içinde düzenlenmesi ve ardından basılı malzemeler oluşturulması grafik tasarımın en yaygın uygulama alanlarıdır.
 
Grafik Tasarım Uzmanlığı / Kursu Kimler İçindir?    
Grafik Tasarım Kursuna son teknolojileri kullanan ve yaratıcılığını geliştirmek isteyen, Grafik Tasarım mesleğine ilgi duyan herkes katılabilir. Son teknolojileri yaratıcılığıyla birleştirerek, Grafik tasarım mesleğinde ilerlemek isteyen, güzel sanatlara, resim/tasarıma ilgi duyan herkes Grafik Tasarım Kursu’na katılabilir. 
 
Eğer detaylara dikkat ediyorsanız, iş hayatında en gerekli olan, yaratıcılık ve problem çözme gibi yeteneklerinizi bu eğitimle ilerletebilirsiniz. Grafikerlik Kursu’na lise mezunları, üniversitelerin güzel sanatlar, grafik tasarım, vb. bölümlerinde okuyan ya da mesleğini değiştirmek isteyen profesyoneller katılabilirler. Bu alanda sayısız iş ilanını incelemek İçin linki tıklayınız.
 
TÜRKİYEDE İLK ve TEK MÜFREDAT !
 
Grafik Tasarım Uzmanlığı  / Kursu Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar 
Grafik Tasarım hedef kitle ile iletişim kurma, hedef kitleyi etkileyecek bir stil seçme, kelimeler, görüntüler ve mesajlar organize etme sürecidir.Bu anlamda grafik tasarımcılar, grafiker, grafik tasarımcı, kıdemli Grafik Tasarımcı, Sanat Yönetmeni, Ajans İş Sahibi(Ortağı) Yaratıcı Yönetmen, Baskı Üretim Müdürü, Junior Grafik Tasarımcı, Grafik Tasarım Eğitimcisi, Creative Director, Art Director gibi ünvanlar ile reklam ajansları, reklam evleri,  Grafik Tasarım Stüdyoları, Gazete ve Dergiler, Fotoğrafçılık Stüdyoları, Firmaların Reklam Pazarlama Departmanları, Matbaalar, Ambalaj Tasarım Firmaları, Tekstil Tasarım Firmaları ya da Freelance olarak çalışabilirler.
 
Grafik Tasarım Uzmanlığı  / Kursu Eğitim Konuları   
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimi “Proje bazlı Uygulamalı Eğitim” modelince dünya devi yazılım firması Adobe ‘un programlarıyla sürekli proje üreterek eğitimini sürdürür.
Adobe Photoshop Programı (Bitmap) görüntü işleme ve manipülasyon programıdır. Resimleri düzenlemenizi ve üzerinde işlem yapmanızı sağlar. Photoshop Programı ile fotoğraflarınızda rotüşlar, manipülasyonlar, web ve afiş tasarımları özel efektler ve gerçekçi dijital resimler çizebileceksiniz.
Adobe Illustrator vektör tabanlı bir çizim programıdır. Vektör çizimler görüntü kaybı olmadan yüksek kalitede sonsuza kadar ölçeklenebilirler. Illustrator ile logo, logotype, monogram tasarım, dergi, insert, vektör illüstrasyonlar, broşür, afiş vb. tasarımlar yapabileceksiniz.
Adobe Indesign, insert, gazete, dergi süreli yayın kompozisyonları, mizampaj düzeni, tasarım ve üretimi için yaygın olarak kullanılan bir yazılımdır. Masaüstü yayıncılıkta, dergi ve kitaplara fotoğraf/metin ekleyerek, birden fazla sayfalara masterpage mantığıyla hakim olmanızı hızlı baskı ve elektronik dağıtım yapmanızı sağlar.
CorelDraw Programlarıyla vektör tabanlı çizimler oluşturabilecek, pek çok tasarımı matbaaya göndermeyi öğreneceksiniz. Tasarım ve pazarlama tarihi öğrenerek yaptığınız işte fark yaratacak sektörün en çok aranan uzmanları haline geleceksiniz. 
3D Graphic Design İçin 3D Max Programıyla aranılan grafiker olacaksınız. 3 boyutlu ambalaj tasarımları fuar stand tasarımları yapabilecek daha profesyonel çözümlere imza atabileceksiniz.
 
Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Faydaları Nelerdir? 
Sektörde en çok kullanılan Grafik Tasarım programları olan Adobe Photoshop, Adobe Illustratör, Adobe Indesign, Corel Draw , HTML-5, CSS, Dreamweaver, 3D Max gibi yazılımları yetkin kullanarak, sektörün talep ettiği uzmanlar arasında yer alabilirler.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, katılımcılarının teknik ve iş becerilerini arttırmak için, proje bazlı
uygulamalı eğitim metodunu geliştirmiştir. Böylelikle katılımcı klasik çizim teknikleriyle tasarım yeteneğini birleştirebilecek, farkındalık, planlama ve sosyal ilişki geliştirme gibi temel iş becerileri ve nitelikleri geliştirecektir.
 
Uygulamalı Dersler Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim sistemine uygun olarak, katılımcılar analitik becerilerini arttırmak için gerçek iş uygulamaları (proje) yaparak, yaratıcılığını ve yeteneklerini yansıtan bir portföy sahibi olabilecekler. Aynı zamanda mesleki kavramları ve iş süreçlerini öğrenerek (breaf nedir, teaser nedir? deatline nedir?) teknoloji kullanımı ve problem çözme yetenekleri artacaklardır.
 
Grafik Tasarım Katılımcısı alanında sektörün talep ettiği yetkinliğe sahip katılımcılar sınırsız iş fırsatları bulabileceklerdir.
 
İş ve staj garantisiyle Kariyerist katılımcısı her zaman en önde! Kariyerist katılımcısı eğitimlerinin ardından yoğun bir kariyer destek eğitimine tabi tutulur. Eğitim sonunda alınan başarı puanlarına göre kariyerist rehberlik servisince “iş ve staj programı”na dahil edilir. Bu program ile katılımcıların daha fazla mesleki yeterlilik kazanmaları ve kendilerini geliştirebilmeleri amaçlanmaktadır. Katılımcılar eğitim sonunda iş sahibi olabileceklerdir.
 
Kariyerist Yayınları ve Güncel Eğitim Kitapları…Kariyerist katılımcılarının güncel, işe yarar, öz bilgilerle eğitim alabilmesi için tüm basılı ve görsel eğitim metaryellerinin içeriğini tasarlar ve yayımlar. Öğrenmeyi kalıcılaştıran “proje bazlı uygulamalı eğitim metodu” gereğince müfredattan gereksiz bilgi yığınlarını ayıklayarak, güncel, farklı, işe yarar bilgiye odaklı eğitim içeriği üreterek, katılımcılara eğitim hayatları boyunca faydalanabilecekleri eğitim kaynakları oluşturur. Bu felsefeyle hazırlanmış olan Kariyerist Grafik Tasarım kitaplarını yerinde görmenizi tavsiye ederiz!
 

 GRAFİK TASARIM UZMANLIĞI KURSU KADIKÖY EĞİTİM TARİHLERİ 

 

Tarihler Günler Saatler Kontenjan
27 AĞUSTOS PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
11:30 - 14:30
HAFTA İÇİ GÜNDÜZ
Son 3 Kontenjan 
 5 AYDA TAMAMLANIR 
24 EYLÜL PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
11:30 - 14:30
HAFTA İÇİ GÜNDÜZ
Son 3 Kontenjan 
 5 AYDA TAMAMLANIR 
15 EKİM PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
11:30 - 14:30
HAFTA İÇİ GÜNDÜZ
Son 4 Kontenjan 
 5 AYDA TAMAMLANIR 
24 EYLÜL PAZARTESİ -  ÇARŞAMBA
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
19:00 - 21:30
HAFTA İÇİ AKŞAM
Son 3 Kontenjan
 6,5 AYDA TAMAMLANIR 
19 KASIM PAZARTESİ -  ÇARŞAMBA
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
19:00 -  21:30
HAFTA İÇİ AKŞAM
Son 3 Kontenjan 
 6,5 AYDA TAMAMLANIR 
08 EYLÜL CUMARTESİ - PAZAR 
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
11:00 - 15:00
HAFTA SONU SABAH
Sınırlı Kontenjan 
 5,5 AYDA TAMAMLANIR 
20 EKİM CUMARTESİ - PAZAR 
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
11:00 - 15:00
HAFTA SONU SABAH
Sınırlı Kontenjan 
 5,5 AYDA TAMAMLANIR 
11 KASIM CUMARTESİ - PAZAR
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
11:00 - 15:00
HAFTA SONU SABAH
Sınırlı Kontenjan 
 5,5 AYDA TAMAMLANIR 
08 EYLÜL CUMARTESİ - PAZAR
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
15:00 - 19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
Sınırlı Kontenjan 
 5,5 AYDA TAMAMLANIR 
20 EKİM CUMARTESİ - PAZAR
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
15:00 - 19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
Sınırlı Kontenjan 
 5,5 AYDA TAMAMLANIR 
24 KASIM CUMARTESİ - PAZAR
 Web Tasarım Eğitimi Hediye  
15:00 - 19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
 Kontenjan Sorunuz 
 5,5 AYDA TAMAMLANIR 
Diğer Seanslarımız veya Özel Ders Seçeneklerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz.


grafikerlik kursu, grafik tasarım kursu

Grafik Tasarım Kursu Fiyatları


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 

Müge Yarkent ÜNALAN | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Ben bir kaç yerde daha Grafik tasarım kursu eğitimi aldığım halde asıl gerçek öğrenimimi Kariyerist Academy’de yaşadım.Gerçek şu ki diğer aldığım eğitimler sertifika ve programa girişten ibaretti. Benim daha önceden ilgim vardı. Ancak gerçekten bilgi birikimim Kariyerist Academy’de kazandım. Oldukça verimli bir ders programları ve ilgili hocaları sayesinde hem programları öğreniyorsunuz hem de tasarım nedir, ne kadarı görsel ne kadarı tipoğrafidir. Devamlılık çok önemli kursa öyle diğer kurslar gibi kafanıza göre gidip gitmemezlik etmeyin çünkü gerçek bir okul gibi her günü değerlidir. Ayrıca proje çalışmalarıyla size gerçek bir iş deneyimi kazandırabiliyorlar. Ben çok şey öğrendim Özellikle başta Nurdan Hocam, Volkan Hocam ve Melek Hocamdan ama dediğim gibi bu işte sürekli değişim gelişim söz konusu sizde çok çabalamalı ve kendinizi sürekli geliştirmelisiniz ayrıca kurs bittikten sonra bile hocaların yardımı devam ediyor sizinle arkadaş gibi olup hayat boyu desteğini alabileceğiniz arkadaşlarınız oluyorlar.
Ben hem çok şey öğrendim hem de çok keyif aldım kesinlikle tavsiye ediyorum dediğim gibi birçok daha pahallı kurum sadece sizi para veren olarak görürüken burası gerçek bir sanatçı adayı olarak görüyor. Önemli olan da budur. Saygılarımla.
Grafik Tasarım Kursu Fiyatları


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 

İrfan BARUTÇU | Kariyerist Grafik ve Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Web Tasarım Kursunu bir forum sitesinde rast gele görüp aradım. Her öğrenci gibi şüphelerim vardı başta. Hoca iyimi, öğrenebilecekmiyiz gibi. Grafik konusunda Nurdan Hocamız çok tecrübeli, sabırlı ve güleryüzlüydü.
Hiçbirşey bilmediğim bir konuda sağlam bir temel atarak grafikerliğe doğru adımı atmamı sağladı. Mehmet Hocamız HTML-CSS dersinde biliyorum sandığım birçok konuda bile bilmediklerimi öğretti. Web Tasarım Kursunda HTML5 formatında güncel konulardan ders görmemiz de ayrı bi güzel oldu. Şu anda bir arayüz tasarımı yapıp HTML-CSS’e dökebilecek seviyedeyim.
Kısa ve öz olarak hem aldığım Grafik ve Web Tasarım Kursundan memnun kaldım hem de kişilik olarak samimi, muhabbeti düzgü insanlar tanıdım. Her şey için teşekkürler Kariyerist Academy.
Grafik Tasarım Kursu Fiyatları


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 
Zeynep Yapalak ERTUĞ / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı 

Kariyerimi geliştirebilmek için bir eğitim kurumunda Grafik Tasarım eğitimi almaya karar verdim. Ancak hangi kurumun sorularıma cevap bulacağı, eksiklerimi tamamlayacağı konusunda en ufak bir fikrim bile yoktu. Ufak bir araştırmadan sonra kafamdaki şüphelerle beraber Kariyerist’te Grafik Tasarım eğitimine başladım. Dersler ilerledikçe şüphelerin ve korkuların yerini özgüven ve başarı hissi kapladı. Eğitimin kalitesi, eğitmenlerin güler yüzü ve profesyonelliği bu kurumun başarılı olmasındaki önemli etkenler tabii ki ama özellikle Nurdan Hocam’ın idealist duruşu, öğrenci memnuniyetini her şeyin üstünde tutması ve her öğrenciye ayrı ayrı özel ders veriyormuş gibi ilgi ve özenle yaklaşması Kariyerist’i diğer eğitim kurumlarından daha üst bir noktaya taşıyor. Kariyerimi geliştirmek adına başladığım bu kurum, beni ikinci bir meslek sahibi yaptı. Eskiden bir kalem bile çizemeyen ben, Kariyerist ve sevgili Nurdan Hoca sayesinde şimdi logo tasarımı yapıyor, kurumsal kimlik çalışmaları hazırlıyorum. Ufkumu genişleten, hayatımı renklendiren tüm Kariyerist ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır…
Grafik Tasarım Kursu Fiyatları


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 

Esra DURMUŞ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Grafik tasarım mezunuyum, alanımda uzmanlaşmak için ilgili kurslara gittim yeterli olmadığını düşündüm. Araştırmalarıma karşı tesadüfen Kariyerist Academy karşıma çıktı. İçimden bir ses oraya gitmemi söyledi ve gittiğime çok memnun kaldım keşke daha önceden başlamış olsaydım. Dersanadeki atmosfer gerçekten çok güzel, samimi ortam, hocalarımızla samimi dostluklar kurduk burada. Eğitim açısından gerçekten çok iyi. Bir grafik tasarımcının bilmesi gereken her şeyi öğrene biliyorsunuz. Grafik tasarımın temel ilkeleri olan renkler, tipografi, perspektif, eskiz bunlar tasarım için çok önemli ve bu bilgilerin hepsini öğreniyorsunuz. Eğer gerçek bir grafik tasarımcı olmak istiyorsanız bunları bilmesiniz. Proje dönemi her ne kadar zorlu süreç olsa da benim için çok eğitici oldu, çok şey öğrendim. Proje ile birlikte tasarım kurallarını öğrendim, bu gerçekten çok etkili oldu, çevremden, gittiğim iş görüşmelerinden çok güzel tepkiler aldım, iş görüşmelerinde çok etkili oldu. Çok beğenildi. Tasarımlarımın beğenilmesi en güzel başarımın kanıtıydı. Hocalarımın bana güvenmesi, beni daha da azimlendirdi söylenleri yaptım ve ben de sözümün arkadasın da durdum sabırla ve azimle başarıya ulaştım.Proje döneminde her kariyerist öğrencisi aynı sabrı göstermeli çünkü proje iş ararken çok önemli oluyor. 
Kaliteli ve profesyonel eğitim almak istiyorsanız Kariyerist Academy’i tercih edin derim. Nurdan hocam, Melek hocam ve Volkan hocama çok teşekkür ediyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır, eğer gerçek bir grafik tasarımcı olabildiysem Kariyerist Academy ailesi sayesindedir. Değerli hocalarımı ve kursiyer arkadaşlarımı tanıdığım için gerçekten çok mutluyum. Hepinizi seviyorum iyi ki varsınız.
Grafik Tasarım Kursu İstanbul


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 

Dinçer ASLAN | Kariyerist Grafik ve Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Web Tasarım Kursu için çok araştırma yaptım. Neredeyse gitmediğim görüşmediğim eğitim kurumu kalmamıştı. Tam vazgeçeceğim noktada Kariyerist Academy ile tanıştım. Daha kapıdan girer girmez sıcacık bir karşılama ve güven hissine kapıldım işte tam benim istediğim bir eğitim kurumu diye ilk dakikalarda kararımı verdim. Yanılmadığımı ilerleyen derslerde fazlasıyla gördüm. Bu kurumda samimiyet, güven, gerçekten öğretme isteği ve sabrı her şey den önce geliyor. Asla ve asla öğrenemeyeceğim korkusu yaşamadan devam edeceğiniz tek kurum Kariyerist Academy.. Başta Nurdan Hocam olmak üzere emeği geçen tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler.
Grafik Tasarım Kursu Pendik


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 

İpekesen ASLAN | Kariyerist Grafik ve Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Daha önce eğitime başladığım bir kurumda eğitimin ortasında kursun saat ve gününün değiştirilmesi ve sonuç olarak eğitimin tamamlanamaması ile ilgili sorun yaşamıştım. Kariyerist’e de bu kaygı ile başvurdum. Yaptığım görüşmede kurumun öncelikle kaliteli eğitim vermeye odaklandığını gördüm.Öğrenciyi sonradan yapılan değişiklikler ya da azalan öğrenci sayısı yüzünden mağdur etmeyecekleri garantisi vermeleri benim için önemliydi. Eğitimin kalitesinden ve eğitmenlerimden çok memnun kaldım. Teşekkürler..


Grafik Tasarım Kursu Bakırköy


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 

Burcu Erdem UĞUREL | Kariyerist Web ve Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Çok ilgili, özverili ve rahat bir ortamda size yardımcı olmaya istekli hocaların olduğu bir kurumda eğitim almak istiyorsanız Kariyerist Academy’i kesinlikle tavsiye ederim. Hele bir de dünyalar tatlısı hocamız Nurdan Hoca’yı tanısanız ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız. Kendisi, tanıdığım, ders aldığım ve ihtiyaç duyduğum zamanlarda yanımda olacağından şüphe duymadığım nadir eğitmenlerdendir. İşini gönülden yapan insanların hala var olduğunu görebilmek çok güzel. Çok teşekkür ederim Kariyerist Academy.


Grafik Tasarım Kursu Fiyatları


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 

Gamze Çetin YELKENCİ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Grafik tasarım üzerine daha önce de çalışmış, köşe yazıları yazmış, internet ortamında yapılabilecek birçok şeyi yapmıştım.
Daha sonra derslerim yüzünden yıllarca ara verdikten sonra tekrar beni mutlu olduğum bu iş için eksiklerimi giderebileceğim ve günümüzün bilgilerini ve bakış açısını bana kazandırabilecek ve adapte edebilecek bir yer aradım. Aradığım birkaç yerin yüksek fiyatları ve telefonda verdikleri bilgilerin yetersizliğinin üzerine tesadüfen Kariyerist’e denk geldim ve aradığımda hem samimi konuşmaları hem de sorduğum sorulara "yüzyüze görüşelim" bahanesini sunmadan verdikleri cevaplar onlarla görüşmek istememe sebep oldu. Gittiğimde de aynı samimiyet devam etti ve o gün kaydımı yaptırdım. Benim ve sınıf arkadaşlarım gibi enerjisi yüksek ve sessiz sakin ders dinleyemeyen bizlerin derslerde hem aktif hem de verimli bir şekilde eğitim  almasını sağladıkları için, hala daha hem sorduğumuz sorulara hem de yardım isteklerimize aynı samimiyet ve içtenlikle yardım ettikleri için Melek Hocam ve Nurdan Hocam’a çok teşekkür ederim.
Desteklerini hala hissetmek ve her zaman bilgi birikimleriyle yanımızda olduklarını bilmek gerçekten ayrıcalıklı birşey.Samimi bir ortam, ders konuları dışında ek bilgiler ve arkadaşça bir ortam istiyorsanız Kariyerist’i kesinlikle tavsiye ederim. Kursa keyfi devamsızlık yapmamanızı ve dersleri kaçırmamanızı da ayrıca tavsiye ederim. Zaten kursa isteyerek ve severek gidip geleceksiniz. 
Sınıf arkadaşlarıma da ayrı bir teşekkür etmek isterim. Yaptığımız çalışmalarda birbirimizi doğru yönlendirdiğimizi düşünüyorum ve hayatımın bir parçası oldukları için de çok mutluyum. Hala hepsiyle görüşüyorum. Tadı damağımda kaldı desem yeridir.
web tasarım kursu istanbul


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 

Serap BALCI | Kariyerist Grafik ve Web Tasarım Okulu Öğrencisi

Kariyerist Web Tasarım ve İnternet Reklamcılığı eğitimi kursu benim için iş geliştirme anlamında çağı yakalamak adına, şirketime daha güzel yerlerde görmek adına da dijital anlamda sıkı bir eğitim ile gün ışığına çıktı. Bu yıl Kariyerist ile büyüdüm olgunlaştım. Sevgili hocam tüm anlatımlarını bizim gözümüzle bizi anlayarak gerçekleştirdi onu tanımaktan mutluluk duyuyorum ve bu hoca kadrosunu oluşturan Eğitim Koordinatörü Nurdan Muradoğlu öğrenciyi anlayacak ve gelişimini doğru yönde ilerletecek bir kadro oluşturmuş. Kendisine teşekkür ediyorum ve diğer tüm eğitimlerimden de memnun ayrılacağıma eminim. Şunu da eklemeliyim ki kariyeristtin de nurdan hocamın gözlemiyle hoca seçiminde büyük etkisi var..zaman kaybetmeden zamanı düzgün kullanarak ciddi bir eğitim ama bunun yanında samimi bir ortam hazırlayıp öğrencilerini nasıl rahatlatması gerektiğini ve eğitime hazırlamayı çok iyi biliyor...herkese teşekkürler..bu arada aldığım bu mükemmel eğitimler sayesinde yazılım mühendisliği okumak için adım attım ve kaydım bu sene kesinleşti. Ben benimle sizden eğitim alan tüm öğrencileriniz bir adım öteye geçtik. Bize verilen verimli dersler ve sunumlardan sonra ufkum ve bakış açım değişti bu sebeple gönülden teşekkür ederim. Sevgiler.
 
Mehmet Noyan AYDIN / Kariyerist Grafik Tasarım Okulu Öğrencisi
Uzun yıllar Bilişim sektöründe yazılım geliştirici olarak çalıştıktan sonra Kreatif bir şeyler yapmak istedim ve Kariyerist’in Grafik Tasarım Uzmanlığı kurslarına katıldım.
Şu an designer’a ihtiyacım olmadan sitemin mockup’ını yapabiliyorum, logomu design edebiliyorum. Ayrıca, grafik eğitimi olaylara bakış açımı da değiştirdi, renkler, şekiller artık daha dikkatli ve inceleyen gözlerle bakıyorum etrafıma içimdeki kaybettiğim çocuğu Kariyerist kazandırdı bana. Creative Directorden ders alma avantajı, birebir muhattap bulabilmek ve kazanılan dostluklar paha biçilemez. Kariyerist bir kurstan çok bir aile tekrardan her şey için teşekkür ediyorum.

Merve ACAR / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Akademik Bölüm Öğrencisi
Güleryüzlü ve huzur veren insanların bulunduğu Kariyerist Eğitim Kurumunun bana göre biraz daha reklama ihtiyacı var. Grafik tasarım kursuna gelmeden önce güven konusunda yaşadığım endişenin derslere başladıktan sonra ne kadar yersiz olduğunu, doğru bir tercih yaptığımı anladım. Eminim benim gibi böyle düşünüp uzak duran insanlar vardır. Onların bu endişesini gidermek için yorum yazmaya karar verdim.Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarında eğitim almış ve daha sonrasında alanında başarılı insanların yaptığı olumlu ve yönlendirici yorumlar sayesinde buradayım çünkü. Sevgiler :)
Songül BEKLER / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Akademik Bölüm Öğrencisi
Kariyerist Technology Academy’den aldığım Grafik Tasarım ve Görsel İletişim  Kursu hayatımı değiştirdi. Ben bu eğitimi iyice araştırdım ve çok güvendim. Özellikle benim gibi üniversiteye gidecek zamanı olmayanlar için bir fırsat olan bu eğitimleri hazırlayan Kariyerist Yönetimine teşekkür ederim. Çok proje yaptık ve çok güzel bu mesleği öğrendim. Şimdi JR. Art Director olarak çalışıyosam bunu Kariyerist Grafik Tasarım Kursuna borçluyum. Hocalarımıza, Reklam dersi Hocalarımıza Mehmet Hocama ve Nurdan Hocama sonsuz teşekkürler.
Müge ÖZMEN / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Akademik Bölüm Öğrencisi
Merhaba, ben 26 yaşımda başladım grafik kursuna, iyiki Kariyerist’te gelmişim diyorum Hocam kadar profesyonel hoca olmaz heralde, bilgisi ve yeteneği ile bizi yetiştirdi, şimdi staj yapıyorum ve diğer stajerler aramda dağ kadar fark var.en basit konuları bile bilmiyorlar veHocamla karşılaştığıma şükrediyorum..Beni gerçek bir grafiker yapan Hocama Saygılarımla.iyiki varsın Hocam:)
Zerrin Özerman / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Bölüm Öğrencisi
Doğuş Üniv. Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. Üniversitede pek çok konuda eksiğim vardı. Kariyerist Grafik Tasarım Kursuna geldikten sonra üniversitede hiçbir şey öğrenmediğimi farkettim ve çok kızdım böyle olmasına. Biz herşeyi biliyoruz sanarak iş hayatına başlamayı hayal ederken olmadı. Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarında o kadar çok şey öğrendim ki şimdi bu meslekte rahattaca kariyer yapabilicem. Hocalarımızın güleryüzü sayesinde derslere koşa koşa geliyoruz. Teşekkürler.
Elif Akselim / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Bölüm Öğrencisi
Fırat üniv. de okuyorum. Adım Elif Akselim. Kariyerist Grafik Tasarım kursuna özellikle abimin desteğiyle gelmeye karar verdim. Matbaası olan ağabeyime yardım etmek istiyorum. Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarına çok teşekkür ederim. İleri seviye eğitim aldığımızı biliyorum. Tasarım Dersleri ağır ama biz mutluyuz çok detaylı öğreniyoruz.
Bahadır YILDIRIM / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Bölüm Öğrencisi
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinden aldığım Grafik Tasarım Kursundan çok memnun kaldım. Grafik kursunun beni bu meslekte iyi yerlere getireceğine inanıyorum. Gelecekte Art Director olacağım bu alt yapıyı alıyoruz. Nurdan Hoca, hocaların hocası zaten bunu burdaki herkes biliyor. Onun bilgisi ve deneyimi buradaki herkese çok şey katıyor. Grafik tasarım kursları hem mesleki hemde kişisel gelişim dersi gibi diyebilirim.
Ayşin ASLAN / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Bölüm Öğrencisi
Kariyerist Bilgi Teknolojilerinden Web&Grafik Kursu aldım. Eğitimin kalitesinden ve eğitimi aldıgım hocamdan çok memnun kaldım. Bir daha Eğitim alacak olsam yine Kariyeris Bilgi Teknolojilerinden alırım.


Eğitim Başlıkları
Grafik Tasarım Uzmanlığı Kursu / Eğitim Konuları Nelerdir ?

1) TEMEL TASARIM İLKELERİ REKLAM VE MARKA İLETİŞİMİ 

 • Temel Tasarım Kuralları Nelerdir?
 • Temel Mizampaj Teknikleri Nelerdir?
 • Kavramların Görsel Anlatımı
 • SES Nedir? Hedef Kitle ve Tasarım ile İlişkisi
 • Marka Nedir Oluşum Süreçleri
 • Consept Nedir?  Kampanya Consepti Nasıl Oluşturulur?
 • Grafik Tasarım ve Pazarlama İlişkisi

2) ILLUSTRATOR PROGRAMI 
 • Illustrator Programına Giriş? 
 • Sembolleri Kullanmak ve 3D Logo Dizayn 3 Boyutlu Objeler
 • Temel Çizim Araçları ve Obje Çizimi Desen ve çizim çalışmaları
 • Perspective Kuralları Perspektif Yapıları ve Perspektif ile Çizim
 • Textlerle Çalışmak ve Font Yönetimi Tipografi Yapıları Tipografi ve Dizayn İlişkisi
 • Gruplama, Hizalama, Seçim ve Seçim Araçlarının Kullanımı Kısa yollar ile Adebe Illustrator etkin kullanımı
 • Katman ve Grup Mantıkları Tarnsform Kullanımı ve Transformasyonlar
 • Path Operasyonları ve Logo Dizayn
 • Imajlarla Çalışmak, Maskeleme Mantıkları ve Banner Dergi İlanı Tasarımında Kullanmak
 • Blend Efect Menüsü ve Çizimlere Farklı Etkiler Uygulamak
 • Renk Yönetimi, Renk Bilgisi, Color Paneli Kullanımı
 • Kartvizit Tasarımı ve Sayfa Ölçüleri Değiştirmek 
 • CMYK ve Pantone Kullanımı
 • Kartvizit Basım Ayarları, Taşma, Cross Atma ve Genel Kurallar
 • İleri Seviye Logo Tasarımı ve Araçlar Divide Kullanımı
 • Broşür Nedir? Tek, Çift Kırım Özellikleri, Dizayn Süreci ve Matbaa Kayıt Formatları
 • Afiş nedir? Marge ve Guide Sistemi Afiş Ölüçüleri ve Türleri ile Dizayn Süreci
 • Ambalaj Tasarımı İlkeleri Baskıya Hazırlık ve Renk Ayrımı
 • Proje:Kurumsal Kimlik Çalışması
3) PHOTOSHOP PROGRAMI 
 • Photoshop Programına Giriş
 • Pixel Tabanlı Web Tasarım Kuralları
 • Grafik Tasarım Kuralları
 • Photoshop Menüleri ve Araçlar Tanıyalım
 • Katmanlar Layerlar ve Özellikleri
 • Brush Toollar ve Özellikleri
 • Fotoğrafları Düzenlemek
 • Fotomanipülasyon
 • Renk Ayarları, Rotüş, Makyaj Yapma
 • Smart Object ve Filtreler
 • Maskeleme ve Mask Yöntemleri
 • Çizim ve Pen Dekupe Yöntemleri
 • Kolaj ve Desen Çalışmaları
 • Yazılar ile Çalışma
 • Action Paneli
 • Animation Paneli ve Hareketli GIF Yapımı
 • Kitap Kapağı Uygulama
 • İlan Afiş Tasaımları
 • Kartvizit Broşür Tasarım Uygulamaları
 • Background Hazırlama ve Illustratore İthal Etme
 • Web Tasarım Kuralları
 • Adobe Photoshop ile Arayüz Tasarımı
 • Proje Uygulama


4) INDESIGN PROGRAMI 
 • Mizampaja Giriş  Sayfa Tasarımı ve Kuralları
 • Çalışma Alanı ve Tanımlamalar
 • Sayfa Tasarımı ve Yayıncılık Kuralları
 • Çoklu Sayfa Tasarımı Yeni Döküman ve MasterPage Düzenleme      
 • Metinler Düzenlemeleri      
 • Book Kitap Oluşturma
 • Baskıya Yönelik Döküman Oluşturmak
 • Transformasyon 
 • İmajlarla Çalışmak
 • Obje Formatları ve Yönetimi
 • Styles Oluşturma    
 • Dergi Tasarımı Dizayn Kuralları    
 • Textlerle Çalışmak Dizgi Mantıkları    
 • Yazı Tabloları Oluşturma Renk ve Efekt Kontrolleri
 • Renklerle Çalışmak ve In Design’da Renk Yönetimi   
 • Matbaa Kayıt Özellikleri ve PDF
 • Font Yapıları ve Formatlanması   
 • İnteractif PDF Oluşturma    
 • Poster, Katvizit, İlan, Gazete, Föy, Kitap Çalışmaları
 • Proje: Bülten, Gazete, Dergi Tasarımı

5) CORELDRAW PROGRAMI

6)3D MAX İLE 3D GRAPHIC DESING
 
7) HTML-5 KODLAMAYA GİRİŞ
 

HTML Yapısı 
HTML Tagleri 
CSS Yapısı 
CSS Türleri 
Class, ID 
Dreamweaver ile HTML ve CSS Düzenleme 
Sayfa Özellikleri 
Yazı ve Görsel Ekleme 
HTML 5 Formlar 
HTML5 API Desteği 
CSS3 ile Görsel Düzenleme 
CSS3 ile Yerleşim 
CSS3 ile Animasyon ve Geçişler 
Tasarımcılar için JavaScript 
HTML Formlarda JavaScript Kullanımı 
Tasarımcılar için jQuery 
jQuery ile Temel Animasyon 
Proje Uygulama 
Responsive Design 
Mobil Cihazlar 
Ekran Çözünürlüğü 
Viewport 
Medya Elemanları 
Fontlar 
Fluid Grid Tasarım 
Bootstrap 
Wordpress
Wordpress İçin Sunucu Seçimi 
Wordpress Kurulumu (Wamp, Mamp) 
One Click Installation 
Yerel Sunucu Üzerine Wordpress Kurulumu 
Sunucu Üzerinde Wordpress Kurulumu 
Dreamweaver ile Wordpress İçin Site Tanımlama 
Wordpress Klasör Yapısını Tanımak ve Dosyaları Yönetmek 
Temalar 
Temaları Yönetmek 
Oluşturulan Tasarımın Wordpress’e Uyarlanması 
Eklentileri Yönetmek ve Eklemek 
E-ticaret tema ve Eklentileri ile Çalışmak 
Yayınlama
Hosting 
Database 
Web Server 
FTP 

Grafik Tasarım Uzmanlığı Kursu / Eğitim Süresi Nedir ?

Grafik Tasarım Eğitiminin, Eğitim Süresi 230 saattir. Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimi, video dersler ve dosyalanmış ödev ve tekrar uygulamaları ile desteklenir. Her Kariyerist öğrencisi günlük dersinin ardından pekiştirme ve ödev derslerini yapar. Böylece  eğitimlerle öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olacaktır. Grafik Tasarım Uzmanlığı hafta içi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 4’er saatlik seanslar halinde 45 dakika ders 10 dakika ara verilerek yapılır. 

Grafik Tasarım Kursu Hakkında Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz ..

Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Faydaları Nelerdir?

Sektörde en çok kullanılan Grafik Tasarım programları olan Adobe Photoshop, Adobe Illustratör, Adobe Indesign, Corel Draw ve Macromedia Freehand gibi yazılımları yetkin kullanarak, sektörün talep ettiği uzmanlar arasında yer alabilirler.
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, katılımcılarının teknik ve iş becerilerini arttırmak için, proje bazlı uygulamalı eğitim metodunu geliştirmiştir. Böylelikle katılımcı klasik çizim teknikleriyle tasarım yeteneğini birleştirebilecek, farkındalık, planlama ve sosyal ilişki geliştirme gibi temel iş becerileri ve nitelikleri geliştirecektir.
 
Uygulamalı dersler Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim sistemine uygun olarak, katılımcılar analitik becerilerini arttırmak için gerçek iş uygulamaları (proje) yaparak, yaratıcılığını ve yeteneklerini yansıtan bir portföy sahibi olabilecekler. Aynı zamanda mesleki kavramları ve iş süreçlerini öğrenerek ( breaf nedir, teaser nedir? deatline nedir?) teknoloji kullanımı ve problem çözme yetenekleri artacaklardır.
 
Grafik Tasarım Katılımcısı alanında sektörün talep ettiği yetkinliğe sahip katılımcılar sınırsız iş fırsatları bulabileceklerdir.
 
İş ve staj garantisiyle Kariyerist katılımcısı her zaman en önde! Kariyerist katılımcısı eğitimlerinin ardından yoğun bir kariyer destek eğitimine tabi tutulur. Eğitim sonunda alınan başarı puanlarına göre kariyerist rehberlik servisince “iş ve staj programı”na dahil edilir. Bu program ile katılımcıların daha fazla mesleki yeterlilik kazanmaları ve kendilerini geliştirebilmeleri amaçlanmaktadır. Katılımcılar eğitim sonunda iş sahibi olabileceklerdir.
 
Kariyerist Yayınları ve Güncel Eğitim Kitapları…Kariyerist katılımcılarının güncel,işe yarar, öz bilgilerle eğitim alabilmesi için tüm basılı ve görsel eğitim metaryellerinin içeriğini tasarlar ve yayımlar. Öğrenmeyi kalıcılaştıran “proje bazlı uygulamalı eğitim metodu” gereğince müfredattan gereksiz bilgi yığınlarını ayıklayarak, güncel, farklı, işe yarar bilgiye odaklı eğitim içeriği üreterek, katılımcılara eğitim hayatları boyunca faydalanabilecekleri eğitim kaynakları oluşturur. Bu felsefeyle hazırlanmış olan Kariyerist Grafik Tasarım kitaplarını yerinde görmenizi tavsiye ederiz!

Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Sertifikaları Nelerdir?

Grafik Tasarım eğitimi kursunda katılımcılarımız gereken sınavlara katılarak aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanırlar;
 
M.E.B onaylı  Grafikerlik sertifikası (sınav gerekli)
ACE (Adobe Certified Expert) Adobe onaylı yetkinlik sertifikası (sınav gerekli)
Kariyerist Eğitim Katılım Sertifikası - Gold Üstün Başarı Sertifikası (sınav ve proje teslimi gerekli)

Kariyerist Akademi Sertifikasyonu
 
Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.
 
Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir.
 
Uluslararası Sertifikasyon
 
Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak isterseniz, Adobe’nin İngilizce olarak düzenlediği sertifikasyon sınavlara katılabilirsiniz. Bu sınavları başarıyla veren kişiler aşağıdaki unvan ve sertifikaları almaya hak kazanırlar:
 
Adobe Illustrator ACE (Adobe Certified Expert)
Adobe Photoshop ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert)
Adobe Indesign ACE (Adobe Certified Expert)
Adobe Dreamweaver ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert)
Adobe Flash ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert)


İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız
 

grafik-kursu-13288.jpg
grafik-kursu-13275.jpg
grafik-kursu-13230.jpg
grafik-kursu-13228.jpg
grafik-kursu-13293.jpg
grafik-kursu-13211.jpg
grafik-kursu-13272.jpg
grafik-kursu-13250.jpg
grafik-kursu-13276.jpg
grafik-kursu213243.jpg
grafik-kursu21325.jpg