3Ds Max - Vray Uzmanlığı Eğitimi
 
3D Max Kursu, Bahar Kampanyası Süresince %50 İndirimle. Detay İçin Arayınız 0 216 450 1 216
 
3Ds Max Eğitimi / Kursu Nedir?   
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin, profesyonel akademisyen eğitimci kadrosunca hazırlanan 3D Max Kursları Teknik Çizim Eğitimleri, en güncel bilgilerle katılımcılarına en iyi eğitim planını vererek onların, sektörde ilk tercih edilenler olmalarını sağlamaktadır. Eğitime bakış açısı katılımcının eğitimden alacağı maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı "Kariyerist 3D Max Kursu Eğitim Garantisi" ile anlamadığı konuları sınırsız kere tekrar hakkına sahiptir. 
 
Kariyerist 3D Max Kursları, uzmanlaşmış bilgi birikimi ile eğitimde farklılığını ortaya koyan, katılımcıya ilgili, mentorluk görevi üstlenen, sektörel deneyimlerini paylaşan uzman eğitmen kadrosunca verilmektedir.
 
Autodesk 3Ds MAX üç boyutlu oyunlar televizyon ve filmler için hareketli grafikler (animasyonlar) üreten profesyonel bir modelleme programıdır. Özellikle karakter ve obje modelleme, render işlevselliği ile oluşan animasyon ve gerçekçi özellikleri sayısız yüksek profilli 3D oyunların üretilmesinde kullanılır. 3Ds Max’in aydınlatma dinamikleri ve diğer özel efektler özellikle obje modelleme, oyun ve video üretimi için tasarlanmıştır.
 
3Ds Max Eğitimi / Kursu Kimler İçindir?   
3Ds MAX güçlü kaplama özellikleri, hızlandırılmış iş akışları ve diğer yazılımlarla daha uyumlu çalışma özellikleriyle, kullanıcının hayal gücünün ötesine geçerek, kendi yaratıcılıklarını açığa çıkarmak isteyenler içindir. Yaratıcı araç setleri, zengin ve güçlü efect özellikleriyle mesleki yeterliliklerini artırmayı hedefleyen bireyler 3Ds MAX Kursu Eğitimine katılabilirler.
 
 
3Ds Max Eğitimi / Kursu Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar.   
3Ds MAX Kursuna, meslek liselerin ilgili bölümlerinden mezun ya da  mesleki yeterliliğini artırmayı hedefleyen mimarlar, mekanik tasarımcılar, video ve film üretenler, karakter canlandırma tasarımcıları, inşaat teknikerleri, teknik çizerler, planlamacılar, mühendisler, film yapımcıları, görsel efect sanatçıları, oyun geliştiricileri, reklam ve film ile uğraşan tüm profesyoneller 3D Max Kursu’na katılabilirler. Reklam ajanslarında, peysaj firmaları, İç mimarlık Büroları, Fuar Satndı Üretim Firmaları, Dijital Pazarlama Şirketleri, mimarlık ofisleri, Prodüksiyon ajansları, Şirketlerin teknik departmanlarında çalışabilirler.
 

 

3D MAX - VRAY MODELLEME KURSU KADIKÖY İSTANBUL  

 

 

 
Tarihler Günler Saatler Kontenjan
27 AĞUSTOS PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA
 10 Saat Photoshop Hediye  
11:30 - 14:30 
HAFTA İÇİ GÜNDÜZ
Kontenjan Sorunuz ! 
 5 HAFTADA TAMAMLANIR 
24 EYLÜL PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA
 10 Saat Photoshop Hediye  
11:30 - 14:30
HAFTA İÇİ GÜNDÜZ
Kontenjan Sorunuz ! 
 5 HAFTADA TAMAMLANIR 
30 EKİM PAZARTESİ - SALI - ÇARŞAMBA
 10 Saat Photoshop Hediye  
11:30 - 14:30
HAFTA İÇİ GÜNDÜZ
Kontenjan Sorunuz ! 
 5 HAFTADA TAMAMLANIR 
24 EYLÜL PAZARTESİ -  ÇARŞAMBA
 10 Saat Photoshop Hediye  
19:00 - 21:30 
HAFTA İÇİ AKŞAM
Kontenjan Sorunuz ! 
 8 HAFTADA TAMAMLANIR 
01 EYLÜL CUMARTESİ - PAZAR
 10 Saat Photoshop Hediye  
15:00 - 19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
Son 2 Kontenjan
 6 HAFTADA TAMAMLANIR 
13 EKİM CUMARTESİ - PAZAR
 10 Saat Photoshop Hediye  
15:00 - 19:00
HAFTA SONU ÖĞLEN
Son 2 Kontenjan
 6 HAFTADA TAMAMLANIR 
08 EYLÜL CUMARTESİ - PAZAR
 10 Saat Photoshop Hediye  
11:00 - 15:00 
HAFTA SONU SABAH
Kontenjan Sorunuz ! 
 6 HAFTADA TAMAMLANIR 
Diğer Seanslarımız veya Özel Ders Seçeneklerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz.

 


N. Nazlı DURAK / İç Mimar
Kariyerist Acedemy ailesine çok teşekkür ederim. Hocamızın bıkmadan usanmadan sabırla ders anlatımı sayesinde, ne kadar zorlanacağım düşünsem de kolaylıkla 3d max kursunu tamamladık başardık. Hocaların aile ortamını aratmadan, gösterdiği sıcaklıkla eğlenceli bir şekilde 3d max kursumuz bitti. Bu kadar alışmışken eğitimin bitmesinden dolayı veda edeceğim için üzülsem de, her zaman yardımlarını esirgemeyeceklerini biliyorum. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Kariyerist Academy’ye gelip doğru bir tercih yaptığım için mutluyum.
 
Mehmethan Demirkale / Mimar
Hafta içi aldığım 3d max eğitiminden memnun kaldım.
Sınıftaki ciddi ortam ve öğretmenin öğrencileriyle özel ilgilenmesi benim en çok memnun olduğum konudur. Hocamızın ilgili olması sayesinde özel ders kıvamında bir ders işlenmesinden ayrıca memnunum. 3D max kursunu kesinlikle tavsiye ederim.Herşey için teşekkürler.
 
Tuğçem Öğüt /İç Mimar
Her şey için teşekkür ederim Hocam. Yakın zamanda da photoshop kursuna gelip bilgi dağarcığıma bir yenisini eklicem inşallah J)))..iyiki sizleri tanımışım 3d max eğitimini gözümde çok büyütüyordum ama 3 ay gibi bir zamanda iş yerimde harikalar yapar hale geldim sayenizde..
 
Murat AYDIN /Makina Mühendisi
Öncelikle, Kariyerist 3D Max eğitimini tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Eğitimini aldığım "3DMax Kursunun" faydalarını en kısa zamanda etkilerini ve olumlu getirilerini gördüğümden ötürü kendimi mutlu hissediyorum. Hocamız Volkan Hoca başta olmak üzere Kariyerist Eğitim kurumu ve tüm çalışanlarına teşekkürlerimi iletirim. 
 
Emre CANDAR / Amatör Designer
3d Max Kursuna askerden önce gitmiştim ama unutuğum için tekrar gitmek istedim ve Kariyerist Eğitim Kurumuna başvurdum. Eğitimden çok memnun kaldım. İç mimar hocamız çok bilgili ve ilgili. On numara eğitim dedim. Herşeyi fazla fazla öğrendim. teşekkürler.
 
Murat TARIM /İç Mimar
Hocamızın 3d max dersinde yaptığı örnek uygulamalar akılda kalıcı olmasını sağladı. Hocamızla birlikte iş görüşmesinde istenilen bir projeyi yaptık. Bana çok yardımcı olduk birebir ilgilenilen bir kurum Katiyeristi herkese tavsiye ederim.
 
Celal YALAVAÇ /İç Mimarlık Ofisi Sahibi
Dışarıya yaptırdığımız 3D Max projelerini hocamız sayesinde kendimiz yapıyoruz artık. Özellikle dış cephe ve kaplama vray konularında gösterdiği püf noktaları hayat kurtardı. Çok teşşekkür ederim Kariyeriste böyle bir eğitim verdiği için.
 
DUYGU AKBULUT /Peyzaj Mimarı
Hocamın ilgisinden çok memnununm. Sağolsun her konuda yardımcı oluyor. Çok soru sormama rağmen sabırla cevaplıyor. Hakkını helal etsin. Kariyeristten aldığım 3d max eğitiminden memnunum. Herşey için teşeşkkürler.
 
Elif YALÇINDAĞ /Mimarlık Öğrencisi
Kariyerist Eğitim Kurumunu internette araştırırken buldum. Önce tereddütlerim vardı iyi bir eğitim alabilecekmiyim diye. Ama dersler başladığında hocamıda tanıyınca şüphelerim yokoldu. Çok güzel anlatımı ve ilgisi sayesinde 3Dmax programını tam anlamıyla öğrendim. Projelerimi okulda sunabiliyorum ve notlarımada yansıdı. Teşekkür ederim.
 
Dilruba OVACI /Okan üniv. Mimarlık Öğrencisi
Eğitim gayet iyi gitti. Sınıfların az kişi oluşu hocamızın bizimle çok daha fazla ilgilenebilmesini sağlıyor. Özel ders gibi son derece akıcı anlatımı ilgisi ile rahatca öğrendim.  çok çok teşekkür ederim. 3D Max Eğitimiyle ilgili eğitimimi tamamladım.
 
Ömür Fatih EKŞİOĞLU /Yüksek Mimar
Daha önce özel ders alarak öğrenmiştim. Bazı eksiklerimi tamamlamak için 3d max kursuna geldim. Hocam birebir ilgilendi. Detaylı anlatımından çok memnunum. Çok daha iyi öğrendim. Bu 3d max kursunu bütün mimarlara tavsiye ediyorum.
 
Derya Aksüz /İç Mimarlık Öğrencisi
Ben daha önce bu eğitimi aldım yaklaşık 5yıl önce kadar. Fakat unutmuştum. Volkam hocamla herşeyi öğrendim. Hocam bana en ayrıntısına kadar detaylı öğretti. Kariyeristte zamanında düzenli 3D Max eğitimi aldım sağolun.
 
Betül Dilsiz /İç Mimarlık Öğrencisi
3D maxin modelleme kısmını kendi çapımda ve okulda aldığım yüzelsel eğitimle kendi kendime boxlardan modelleme yaptığımı sanıyordum. Işık temel konular Vray diyince işlerim son derece kötü oluyordu. Hocamözellikle VRAy konusunda çok güzel eğitim verdi. Hepsi gayet başarılı bilmediğim o kadar çok şey varmışki hepsini öğrendim . Projelerimi istediğim gibi yapabiliyorum. Hocama Kariyerist Eğitim kurumuna çok çok teşekkür ederim. Bu kursa iyiki gelmişim sağolun :)
 
Mahir Turhan / Yönetici
Yaklaşık 3 ay süren 3D Max eğitimim süresince gerek kurs yöneticimiz, gerekse 3d max kursunu aldığımız Volkan hocamızın gösterdiği yakınlık, ilgi, bilgi aktarımı gibi konularda bize gösterdikleri başarılı aktarım/eğitim için çok teşekkür ederim.
 
Reyhan ÜÇGÜL / İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde İç Mimar
Aldığım 3D Max eğitiminden ve hocalarımızın gösterdiği ilgi ve alakadan fazlasıyla çok memnun kaldım ve öğrendiğim bilgilerin fazlasıyla faydasını gördüm. Çok teşekkür ederim.
 
Zehra GÜNDOĞDU / İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde İç Mimar
Katıldığımız 3d Max kursunun içeriğinden çok yararlandım. Kurs süresince aldığımız ders sayısı ve hocaların anlatım şekillerinden çok memnun kaldım. Herşey için Teşekkürler.
 
Duygu TOPAL /  İç Mimar
04.04.2016 tarihinde Kariyerist Akademi Kurumunda başlamış olduğum 3D Max dersinden, çok memnun kaldım. Volkan Hocamızın dersleri akıcı ve sadece gerekli komutları vererek kafamızı karıştırmadan anlatması öğrenmemizi kolaylaştırdı. Sadece tek bir mekan tasarımı değil pekçok mekan tasarımı yaptırması komutlara  daha iyi hakim olmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. 
 
Filiz AYDIN /  İç Mimar
04-04-2016 tarihinde başladığım 3d Max Studio kursundan son derece menun kaldım. Volkan hocanın öğrencilerle tek tek ilgilenmesi, sorularına içtenlikle yardımcı olması, öğrenme sürecini hızlandırdı. Bütün Kariyerist çalışanlarına samimi ve iyi niyetli yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. 
 
Hazen ALTINDEĞER /  İç Mimari Öğrencisi
Kariyerist 3Ds Max Eğitimi Sonrası Çağın Ofis Mobilyalarında Interior Architect Olarak Çalışmaktadır.
Sevgili Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi ailesi ve Volkan hocamız;
Yaklaşık bir buçuk ay süren 3D Max Eğitimini en verimli şekilde ders işlenerek aldığıma inanıyorum. Hocamızın derslerdeki ilgisi, desteği için teşekkür ederim. 
 
Özge YALÇIN /  İç Mimarlık Öğrencisi
Kariyerist’i internetten bularak gelmiştim. Daha önce 3D max hakkında hiçbir bilgim yoktu. Hocamızın ilgisi, motivasyonu gerçekten beni kendime inandırdı. Konulara hakimiyeti, her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğretmesi, aklıma takılan her soruya cevap bulması, tamamen öğrenci odaklı yaklaşımı bu programı bu sürede öğrenmemi sağladı. Benim için Kariyerist gerçekten doğru seçimdi. Tüm çalışanların desteği için tekrar teşekkür ederim. Bana Kalırsa bu platformdaki en iyi kursa ve öğretmene rastladım. Tüm Kariyerist Akademi ailesinin ve Hocamızın ilgisine desteğine bilgisine teşekkür ederim!!
 
Paşa Çiftci /  İnşaat Mühendisi Bodrum
Kariyerist Eğitim Kurumundan almış olduğum bir haftalık özel ders 3D Max eğitim sürecinde bana rehberlik eden Volkan Hocamın mükemmel yol gösterme kabiliyeti sayesinde memnuniyetimi ifade etmek isterim. Vermiş olduğu teknik bilgilerinden dolayı kendisine kurumunuza teşekkür ederim. 

Betül KÖROĞLU /  İç Mimar
Aldığım Autocad-3Ds Max kursundan çok memnun kaldım. Bundan sonra da almam gereken tüm kursları buradan alacağım. Hocamız ve ortam çok iyi. Burayı seviyorum.

Musa AKSOY /  Öğrenci
02/02/2017 tarihinden beri almış olduğumuz 3D Max dersinin çok iyi ve eğlenceli geçtiğini düşünüyorum. Ayrıca hocalarımızın anlatımı çok güzel ve akılda kalıcıydı. bizlere bu imkanı sağladığı için Kariyerist Akademiye ve hocalarımıza teşekkür ederim.

Pelin ÖZCAN /  Tasarım Öğrencisi
20-02-2017/ 16-03-2017 Tarihleri arasında aldığım 3D Max dersinde Volkan hocamızın verdiği Eğitim’den son derece memnun kaldım kendisi derste çok ilgili ve öğrenmemiz konusunda çok duyarlı anlamadığımız konuların üzerinde tekrar tekrar durarak daha kapsamlı bir şekilde öğrenmemiz için çabaladı :) Volkan hocamız bir harika kendisini çok seviyoruz  <3
 
Melis ÇAKIR /  İç Mimar
Sevgili Kariyerist ;
Sizi internet üzerinden bulup gelmiştim. ilk geldiğimde tedirgindim. gününden itibaren hocamız sayesinde tedirginlim geçti. sınıfta geç algılayan ve hızlı algılayan gruplarımız vardı. Fakat volkan hocamız sınıfın dengesini çok güzel ayarlıyorduk. ve istediğimiz kadar soru sorabiliyorduk ve ne istiyorsanız tatlı dille size yardım ediyordu.
Herşey için teşekkür ederim özelikle volkan hocaya... iç mimar Melis Çakır. 
 


Eğitim Başlıkları
3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Eğitim Süresi Ne Kadardır ?

3D MAX Uzmanlığı Kursu Eğitim Süresi 60  saat olarak yapılır.
3D MAX Uzmanlığı Kursu, ilk 60 saat ücretli normal eğitim süresidir.

3D MAX Uzmanlığı Kursuhafta İçi sabah, öğle, akşam 4’erhafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 5’er saatlik blok seanslar halinde yapılır.(her ders saati 45 dakikadır)

Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları Nelerdir ?

Proje Bazlı Uygulamalı Kalıcı Öğrenme Autodesk 3D Max Uzmanlığı Eğitimi

3DS Max ile Modelleme 
3DS Max’e Giriş, Ekranlar, Koordinat Düzlemi 
Temel Obje Yaratım Teknikleri 
Standard ve Extended Primitive Objeler 
Compound Objeler 
Transform Araçları 
Ekran Denetimi Araçları 
Modifier’ların Kullanımı 
2D Şekillerin Kullanımı 
2D Şekillerden 3D Objeler Üretilmesi 
Duvar, Kapı, Pencere, Merdiven, Korkuluk Parametrik Objelerinin Kullanımı 
Patch Modelleme Teknikleri 
Polygon Modelleme Teknikleri 
Blueprint Modelleme Teknikleri 
Surface Modelleme Teknikleri 
UVW Modifier ile Obje Koordinatlarının Düzenlenmesi 
V-Ray ile Malzeme Işıklandırma ve Render (20 Saat)   
V-Ray Malzeme Kütüphanesinin Kullanımı 
V-Ray ile Özelleştirilmiş Malzeme Üretimi 
V-Ray ile İç & Dış Mekan Işıklandırma Teknikleri 
Temel Kamera Teknikleri ve V-Ray Kamera Ayarları 
V-Ray ile İç & Dış Mekan Render Teknikleri 
Bitirme Projesi 
 
 
Photoshop ile Resim Düzenleme Teknikleri (10 Saat Hediye Eğitim)Sadece Kampanya Dahili Dönemler İçin Geçerlidir
Photoshop Hakkında Genel İşletim Bilgisi 
Seçim Araçlarının Katmanların Kullanımı ve Katman Stilleri 
V-Ray Malzemelerinde Kullanılacak Kaplamaların Hazırlanması 
Render’lar Üzerinde Post-Prodüksiyon Teknikleri: İnsan, Bitki ve Araçlar vb. Figürlerin Eklenmesi 
Renk, Ton ve Kontrast Düzenlemeleri 
AutoCAD Projeleri Renklendirme Teknikleri

3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Sertifikalar

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Sertifikasyonu   
 
Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.  
  
Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri ​için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir.  
 
Uluslararası Sertifikasyon   
 
Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak ve tüm dünyadaki iş olanaklarından faydalanmak isterseniz, Autodesk’in internet üzerinden İngilizce olarak düzenlediği sınavlara katılarak aşağıdaki unvan ve sertifikalara sahip olabilirsiniz:  
  • Autodesk AutoCAD 2015 Certified Professional 
  • Autodesk 3DS Max 2015 Design Certified Professional 


İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız