3D Animasyon ve Medya Reklamcılığı
 
Akademisyenlerce Hazırlanan Nitelikli Eğitim Müfredatı Sadece Kariyerist’te   
Animasyon Kursu Üniversite Düzeyinde Bir Eğitimdir.
"Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim Müfredatı" ile teoriden çok pratiğe öncelik veren Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademsi eğitim kalitesini mükemmelleştirmeyi amaçlayarak, yılların bilgi ve deneyimine sahip Akademisyenlerce hazırlanan nitelikli eğitim müfredatı ile katılımcıya Türkiye’nin ilk ve tek tam zamanlı sertifika programlarını, bilgisayar ve meslek eğitimlerini vermeyi amaçlamaktadır.
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, 3D Animasyon ve TV Reklamcılığı Akademik Programıyla bu alanda kendini geliştimeyi ve meslek edinmeyi amaçlayan katılımcıları için sektörün en iyi ve en güncel meslek edindirme programını hazırlamıştır.
 
En Çok Kazandıran Meslekler Sadece Kariyerist’te   
Kariyerist 3D Animasyon ve Medya Reklamcılığı Türkiye’de akademisyenlerce hazırlanan en kapsamlı ve en güncel eğitim müfredatına sahip 3D Animasyon Eğitim Programıdır.
 
Üç boyutlu animasyonların hazırlanmasında kullanılan yazılımların etkin, hızlı, verimli kullanabilen uzmanlar yetiştirmeyi amaçlayan akademik eğitim programıdır. Sektörün ilk ve tek en kapsamlı en geniş eğitim müfredatını içeren Kariyerist 3D Animasyon ve TV Reklamcılığı Akademik Eğitim Programı Dersleri katılımcılara dünya standartlarında, yüksek konfigürasyonlu, uygulama ve atölye çalışmalarına uygun modern dizayn edilmiş sınıf ortamında verilmektedir.
 
Geleceğin Okulu ile Geleceğini Değiştir !   
Kariyerist 3D Animasyon ve TV Reklamcılığı Akademik Eğitim Programı eğitim metaryalleri Kariyerist Akademisyenlerince hazırlanmış, bol konu anlatımlı, zengin içerikli, örnek uygulamalarla "proje bazlı uygulamalı eğitim modeli"ne uygun, müfredatı birebir izleyen eşsiz yayınlarla desteklenmektedir. Kariyerist Akademik Programına katılan tüm öğrenciler Kariyerist İş ve Staj Programı grantörlüğünde hizmetten öncelikli yararlanma hakkına sahiptirler.
 
Kariyerist 3D Animasyon ve TV Reklamcılığı Akademik Eğitim Programı sonunda katılımcı gerekli sertifikasyonları aldıktan sonra rehberlik hizmetlerince öğrenci koçluğuna dahil edilir. Yoğun kişisel gelişim eğitimleri, workshop seminer döneminin ardından Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi STAJ ve İŞ Yerleştirme Programının garantörlüğünde hzmetten öncelikli olarak yararlanırlar. 
Sektörün En Güçlü Akademik Eğitimi !   
 
Temel Sanat Eğitimi
(Renk Bilgisi Işık, Nokta, Çizgi, Leke, Doku, Perspektif, 
Resimde Kompozisyon Uygulama çalışmaları, 
Anatomi, Renk, Perspectif, Çizim Teknikleri)
Reklam ve İletişim Bilimi
Hedef Kitleye Özel Kurgulama
Metin Yazarlığı ve Senaryo Tasarımı
 
Adobe İllustrator ile 2D Çizim
Photoshop ile Image Editing
Modelleme Çeşitleri ve Teknikleri
Multimedya Tasarım İlkeleri ve Adobe Flash İle Animasyon Eğitimi
Animasyon, Işık ve Gölge Teknikleri
3D Max 3D Modellemeye Giriş
3D Max ile İleri Görselleştirme ve Animasyon Tasarımı
Adobe After Effects ile Jenerik Hazırlama
Maya ile Karakter Modelleme ve Animasyona Giriş
Maya ile İleri Seviye Görsel Effect Tasarımı
Cinema 4D Eğitimi
Zbrush Digital Scalpting Eğitimi
Video Editing ve Kurgu Montaj Teknikleri
Teknik Terim İngilizcesi
Proje Dönemi
3D Animasyon ve TV Reklamcılığı Kursu Dönem Sonu Proje 
Atölye- Kişisel portofolyo hazırlama

 
 

3D Animasyon ve Medya Reklamcılığı Eğitimi Tarihleri

 
Tarihler Günler Saatler Kontenjan
01 EYLUL CUMARTESİ - PAZAR 11:00-15:00  Sorunuz !
06 EKİM CUMARTESİ - PAZAR 11:00-15:00 Sorunuz !
03 KASIM CUMARTESİ - PAZAR 11:00-15:00  Sorunuz !
08 ARALIK CUMARTESİ - PAZAR 11:00-15:00  Sorunuz !
Diğer Seanslarımız veya Özel Ders Seçeneklerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz.
                   


Eğitim Başlıkları
Akademik Eğitimler Nedir ? Avantajları Nelerdir ?

 1. Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı kapsamlı, kaliteli içeriğiyle, bilişim sektörünün ihtiyacı olan uzman açığını kapatacak tam zamanlı bir sertifika programıdır. Bilişim sektörünün aranan, tercih edilen uzmanları olmak için akademik eğitim programlarımızı mutlaka inceleyiniz.
 2. Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı ileri teknoloji yazılımlar kullanarak, sektörün tercih edeceği, yetişmiş ve yetkin uzmanlar yetiştirmektedir.
 3. Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programları sektördeki tek ve ilk en kapsamlı, en kaliteli eğitim programıdır.
 4. Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, uzman eğitmen kadrosunu sektörün içinden profesyonellerden seçer.
 5. Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, Kariyerist Bilgi Teknolojileri yayıncılık tarafından üretilmiş, eğitim müfredatını destekleyen, bol konu anlatımlı ve örnek uygulamalarla zenginleştirilen, benzersiz eğitim yayınlarıyla desteklenir. (program kitapları sadece Kariyerist Bilgi Teknolojileri’de )
 6. Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında uygulanan pratik öğrenme modeliyle katılımcısına, tüm eğitimi boyunca, deneyime dayanan, yorumlamayı geliştiren eğitim yaklaşımıyla proje üretmesini sağlar. Projeler staj döneminde profesyonel çalışmalarlazenginleşerek, profesyonel portföy halini alır.
 7. Kariyerist Bilgi Teknolojileri akademik eğitim programına katılan tüm öğrencilerine sürdürülebilir gelişim için sınırsız etüt ve temel sanat dersi imkanı sunar.
 8. Kariyerist Bilgi Teknolojileri mezunlarının İş hayatına atılırken, rakiplerinden daha önde olmaları için, pek çok kişisel gelişim eğitimi ve seminerlerle donanımlı yetkin, özgüveni tam gençleri iş hayatına kazandırmayı amaçlar.
 9. Kariyerist Bilgi Teknolojileri Tüm akademik eğitim programlarında mesleki yeterlilik için İngilizce  derslerini müfredatına dahil etmiştir.
 10. Katılımcı Akademik Eğitim Programının ardından, Kariyerist Bilgi Teknolojileri "staj ve işe yerleştirme programı"nın garantörlüğünde kariyer merkezimizce bir işe yerleştirilir.
 11. Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında tüm öğrenciler, eğitimleri boyunca çeşitli ölçme değerlendirme sınavlarına tabi tutulurlar. Uygulanan sınavlar ve projeler neticesinde edinilen not ortalamaları ile katılımcının mezuniyet notu elde edilir. Mezuniyet notuna göre katılımcı Kariyerist Bilgi Teknolojileri Başarı Sertifikası ya da Kariyerist Bilgi Teknolojileri Üstün Başarı Sertifikasıalmaya hak kazanır.
 12. Kariyerist Bilgi Teknolojileri Öğrencileri Uluslararası düzeyde iş olanaklarına sahip olabilecekleri sertifikasyonlara katılma olanağına sahiptirler. Adobe, Microsoft, Autodesk ve Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ECDL sertifikasyonlarına katılarak kendilerini uluslararası düzeyde kanıtlama olanağına kavuşurlar.

3D Animasyon ve TV Reklamcılığı Eğitim Süresi

Kariyerist 3D Animasyon ve TV Reklamcılığı Akademik Eğitim Programı süresi: 500 saattir. 
 
3D Animasyon TV Reklamcılığı Akademik Eğitim Programı tam zamanlı sertifika programı olup, hafta içi sabah, öğle akşam ve hafta sonu sabah, öğle akşam saatlerinde 5 er saatlik seanslar halinde yapılmaktadır.


İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız
 

3d-animasyon-ve-tv-reklamciligi219018.jpg
3d-animasyon-ve-tv-reklamciligi219090.jpg
3d-animasyon-ve-tv-reklamciligi219051.jpg
3d-animasyon-ve-tv-reklamciligi219080.jpg
3d-animasyon-ve-tv-reklamciligi21907.jpg
3d-animasyon-ve-tv-reklamciligi219058.jpg
3d-animasyon-ve-tv-reklamciligi219015.jpg